Royal Botania Neptune
Zeer groot rond bolderarmatuur met isolatieklasse van IP55 gemaakt van massief RVS. Aan de bovenkant van de Neptune zijn drie kokers gemaakt waarin drie lichtbronnen gemonteerd zitten. De Neptune is verkrijgbaar in 2 uitvoeringen:
- 230V/E27 - Hierin kunnen 3 stuks ledlichtbronnen van 11W Led gemonteerd worden.
- Led – inclusief 3 stuks Led 3W – 450Lm – 2700K
- inclusief connection box
De Neptune is verkrijgbaar in 2 afmetingen 60cm en 100cm de doorsnede van de Neptune is 17 centimeter.
ROYAL BOTANIA
Royal Botania staat voor kwaliteit, harmonie en design. Met de buitenverlichting van Royal Botania kunt u een keuze maken uit de moderne en traditionele ontwerpen. Welke allemaal zijn gemaakt van de mooiste en meest duurzame materialen, en uitgevoerd de nieuwste verlichtingstechnologie. Elk materiaal dat is gebruikt voor het maken van Royal Botania verlichting is gekozen om zijn zuiverheid, de duurzaamheid en de perfecte esthetiek. Of het nou gaat om aluminium, glas, roestvrij staal of teak.
Royal Botania en Lucente
Lucente is officiële dealer van Royal Botania buitenverlichting. U kunt bij ons online bestellen maar ook eerst contact met ons opnemen voor advies of een verlichtingsplan.